Temsilcilikler

Halide HALİD (Genel Koordinatör-Azerbaycan Temsilcisi/Bakü)
İbrahim GÜLER (Türkiye/Ġstanbul)
Halit HABİPOĞLU (Almanya)
Dr. Rıdvan CANIM (Turkiye/Erzurum)
Selahattin KARABAŞEV (Bulgaristan)
Mahmut ÖZNUR (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti)
Istvan ZİMONYİ (Macaristan)
Khalilurrahman SALAHSHOOR (Afganistan, Pakistan ve Tacikistan)
Faris KARAHAN (Türkiye/Erzurum)
Miraziz AZAM (Özbekistan)
Om Prakash JASUJA (Hindistan)
Altınbek ISMAILOV (Kırgızistan)
Vusala MUSALI (Azerbaycan)
Selim TURAN (Almanya)
Abdul Jalil XUJAM (Özbekistan)
Oraz YAĞMUR (Türkmenistan)
Todur ZANET (Moldova)
Yunus IŞIKOĞLU (Almanya/Essen)
Emek Yüce ZEYREK RIOS (İngiltere Temsilcisi)
Yasemin BEYDOĞAN(Türkiye/Ġzmir)
A.Nur TEKMEN (Türkiye-Japonya Temsilcisi)
Meydanali ZERE (Kazakistan Temsilcisi)
Elshan IZZETOV(Ahiska Temsilcisi)
Gökhan BEŞEOĞLU (Fransa Temsilcisi)
Burhan ÖZKOŞAR-Hürriyet Gazetesi (Fransa Temsilcisi)
Altay SUROY (Anayasa Mahkemesi Üyesi – Kosova Temsilcisi)
Beyhan GÜRGÖZE (KKTC Temsilcisi)
Yuri VASILYEV (Yakutistan Temsilcisi)
Kadirali KONKOBAEV (Manas Kırgızistan Temsilcisi)
Cevdet DEMİREL (KKTC Temsilcisi)
Leuchi GEORGI (Gagavuzya Temsilcisi)
Zülfikar BAYRAKTAR (Litvanya Temsilcisi)
Zhomart KERĠMSHE (Kazakistan Temsilcisi)
Sadyr EĠBOY (Kazakistan Temsilcisi)
Güliz Seray TUNCAY(ABD ILENOIS Temsilcisi)
Mustafa DENİZLİ (İran Temsilcisi)
Hüseyin BEKİR (Batı Trakya Temsilcisi)
Ozan UZKUT (Antalya Temsilcisi)
Serdar SÜTÇÜ (Ankara Temsilcisi)
Bingür SÖNMEZ (İstanbul Temsilcisi)
Hulusi ŞENEL (Sydney Temsilcisi)
Ali DUYAN (Emet Temsilcisi)
Ahmet ARSLAN (Gaziantep Temsilcisi)
Leyla SELMAN (Makedonya Temsilcisi)
Gürol VURAL (Ankara Temsilcisi)
Rasim BAYRAKTAR (Giresun Temsilcisi)
Ufuk BĠRCAN (Diyarbakır Temsilcisi)
Hasan Hüseyin TAYLAN (Sakarya Temsilcisi)
Cahid DOĞAN (Ankara Temsilcisi)
Mustafa LAKADAMYALI (KKTC Ankara Büyükelçisi)
Alkan DEĞİRMENCİOĞLU (KKTC Temsilcisi)
Sabir ASKAROV (Kırgızistan Temsilcisi)
Behçet ÖZNACAR (KKTC Temsilcisi)
Aziz ALIEV (Rusya Temsilcisi)
Macid VEYSEL (Ukrayna Temsilcisi)
Dursun POLAT (Millez-Özbekistan Temsilcisi)
Arailym ZHUMAGULOVA (Kazakistan Temsilcisi)
Adem AHISKALI (Şırnak Temsilci)
Eser GÜLTEKİN (Antalya Temsilcisi)
Vugar HUSEYNOV (Azerbaycan Temsilcisi)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>